[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Orlen Wisła Płock – KS SPR Chrobry Głogów 31:23 (15:11)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek 1, Witkowski 1, Płócienniczak, Mochocki, Gujski 1, Tylutki, Biegaj 2, Babicz 6, Kandora 5, Kubała 2, Bąk 1, Świątek 4

W Płocku Chrobry zagrał przyzwoity mecz, nie był jednak w stanie nawiązać równorzędnej walki z wyżej notowanym rywalem. Gospodarze szybko trafili trzy razy z rzędu. Dla Chrobrego pierwsze trafienie w 6-minucie zaliczył Świątek. Drugą bramkę dorzucił Kandora. Przez kilka minut gra byłą wyrównana,ale to Wisła kontrolowała przebieg gry.
Drugą połowę płoczczanie rozpoczęli od mocnego uderzenia. Pięć trafień z rzędu dało im 9-bramkowe prowadzenie. Gospodarze pilnowali przewagi i nie dali Chrobremu szans na znaczniejsze zmniejszenie strat.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=WQaaO1lel4Q&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]