Zaznacz stronę

Aktualności – Superliga

Ostatni mecz w 2019 roku!

Ostatnie handballowe emocje czekają nas w sobotę – o godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek Chrobrego z Tarnowem.

Drugie derby dla Zagłębia

Deja vu w wykonaniu Chrobrego… Powtórzył się scenariusz z meczu z Wybrzeżem – Chrobry prowadził, ale nie zdołał dowieść wygranej do końca.

3… 2… 1… DERBY!!!

Godziny dzielą nas od derbowego pojedynku z MKS Zagłębie Lubin S.A. Przygotowujemy się do niego w zupełnie innych nastrojach, aniżeli jeszcze przed kilkoma dniami…

Wygrana w Kwidzynie!

Nareszcie! Nareszcie wygraliśmy i nareszcie dopisało nam szczęście. To był mecz pełen emocji i zwrotów akcji. Zabieramy do Głogowa 3. punkty i wreszcie wracamy uśmiechnięci. Pierwszy raz od dawna Chrobry zaczął mecz od prowadzenie. W 9. minucie po...

Chcemy zwycięstwa!

Kolejna porażka nie dodała nam sił, nie przyniosła chluby. Nie jest fajnie przegrywać. Nie jest fajnie oglądać takie mecze z trybun. Patrzeć, jak drużyna, której się kibicuje przegrywa. Nie jest fajnie widzieć swój zespół w dole tabeli... Ale trzeba...

PGNiG Superliga od lutego w USA

Od lutego 2020 roku mecze PGNiG Superligi będzie można oglądać za oceanem. Superliga sp. z o. o. sprzedała prawa do pokazywania spotkań męskich rozgrywek piłkarzy ręcznych na dostępne w Stanach Zjednoczonych Ameryki platformy Dish Network i Sling TV. Telewizje pokażą wszystkie mecze, których w Polsce bezpośrednią transmisję przeprowadzi kanał TVP Sport.

Wybrzeże po karnych

Grudzień to już mecze rundy rewanżowej. W tabeli ciasno, więc punkty zdobyte przed świętami będą miały ogromne znaczenie w końcowej klasyfikacji. Pojedynek Chrobrego i Wybrzeża, zespołów plasujących się w strefie spadkowej był, dla obu ekip naprawdę ważny.

Sado wraca do gry!

Po kontuzji, jaka przytrafiła się jeszcze w sierpniu – następnie operacji i długiej rehabilitacji – Kamil Sadowski wraca na boisko!

Wisła zdecydowanie lepsza

W pojedynku 13. serii gospodarz meczu okazał się zespołem zdecydowanie lepszym. Wisła od początku narzuciła swój styl gry i konsekwentnie realizowała swój plan.