Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Cieszą się dzieci z Nowego Miasteczka, które były na mecz piłki ręcznej w Głogowie i poznały Bartosza Jureckiego.
Podczas meczu z Pogonią Szczecin na trybunach głogowskiej hali zasiadło 45 dzieci z całej gminy Nowe Miasteczko. Choć Chrobry ostatecznie przegrał jedną bramką 20:19, ale po meczu zawodnicy i tak rozdawali dzieciom autografy.
– Wiedzieliśmy pana w telewizji! – krzyczały dzieci w kierunku B. Jureckiego, który został wręcz oblężony.
Sara Siwak (9 l.) dostała zdjęcie z podpisem też od Ignacego Bąka i Kamila Sadowskiego. – Fajnie są, silni i wysocy. Bardzo mili, bo nawet z nami pożartowali – opowiada Sara.
Dla Julii Bielińskiej (10 l.) był to pierwszy mecz piłki ręcznej. – Nigdy wcześniej nie byłam, ale spodobało mi się i chcę przyjechać na kolejne spotkanie. To bardzo ciekawy sport, pada dużo bramek – mówiła Julia.
– A ja grałam w piłkę ręczną! – cieszy się Alicja Dancewicz (11 l.), która zdradza, że chciałaby w przyszłości grać tak dobrze, jak zawodnicy w Ekstraklasie. – Aby jednak marzenia się spełniły muszę ciężko pracować, biegać i trenować – wylicza.
Kacprowi Olejaszowi (10 l.) najbardziej podobało się zaangażowanie zawodników na parkiecie. – Rzucali dużo bramek, walczyli o każdą piłkę a na dodatek jak upadali na boisko, to od razu wstawali i wracali do gry – zachwyca się Kacper.
Dla Oliwii Cwyner (10 l.) była to następna przygoda, bo dziewczyna była już na meczach piłki ręczne reprezentacji Polski chociażby w Krakowie. – Chodzę też na mecze do Nowej Soli – mówi Oliwia.
SPR Chrobry Głogów przygotował również dzieciom gadżety.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]