[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]PGE Stal Mielec – KS SPR Chrobry Głogów 24:27 (16:12)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek 4, Witkowski, Płócienniczak 2, Mochocki 2, Gujski, Tylutki 1, Babicz 6, Kandora 1, Kubała 11, Świątek

Chrobry zrewanżował się Stali za ubiegłotygodniową porażkę w Głogowie, ale nie starczyło bramek, aby awansować dalej i walczyć o piąte miejsce.

Pierwsze minuty meczu były dla nas nawet pomyślne. Po sześciu minutach prowadziliśmy 1:2, ale później… przez kolejne sześć nie zdobyliśmy żadnej bramki, a gospodarze rzucili ich sześć. Była trzynasta minuta, wynik 8:2 i zapowiadało się nieciekawie. Ale trzy trafienia w trzy minuty sprawiły, że nadzieja odżyła… Co prawda do końca pierwszej części meczu to gospodarze kontrolowali wynik, ale Chrobry nie dawał za wygraną.
Początek drugiej odsłony dał gospodarzom dwa trafienia, przy jednym naszym. Te trzy bramki padły w ciągu sześciu minut. W ciągu kolejnych czterech kibice byli świadkami sześciu trafień – wszystkie bramki padły dla Chrobrego. Dzięki tym trafieniom wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. Świetny powrót na parkiet po kontuzji zaliczył Kubała, który w ciągu tych czterech minut trafił cztery razy, a w całym spotkaniu aż jedenaście. Dobry mecz rozegrał też Babicz, którego występ stał pod znakiem zapytania.
Po tej serii trafień Chrobry przejął inicjatywę. Końcowe kilka minut także należało do nas, bo gospodarze nie byli w stanie zdobyć bramki, a Chrobry trafiał cztery razy! W sześćdziesiątej minucie jedną nogą walczyliśmy już o piąte miejsce – było 22:27, ale ostatnie słowo należało niestety do gospodarzy. Dwa trafienia nie dały im wygranej, ale za to możliwość walki o wyższą lokatę już tak.

Z kim zagramy o siódme miejsce? Czekamy na wynik rewanżowego spotkania MMTS – Górnik…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/IUuUKzv7JAw”][/vc_column][/vc_row]