Zaznacz stronę

 KS SPR Chrobry Głogów – KPR Legionowo | Głogów • 28.09.2013 • godz. 18.00

Jest kilka powodów, dla których można powiedzieć, że będzie to spotkanie wyjątkowe. Najważniejszym jest z pewnością ten, że Chrobry stoi przed szansą zdobycia punktów we własnej hali, przed własną publicznością. Nie udało się w pierwszym meczu z Pogonią, może uda się w sobotę. A udać się powinno, bo gdzie szukać punktów, jak nie w meczu we własnej hali i to jeszcze z beniaminkiem. Chrobry jest z pewnością faworytem i ligowym doświadczeniem bije na głowę przeciwnika. Ale to do wygranej nie wystarczy. Ambitny zespół z Legionowa bez wątpienia chce się pokazać z jak najlepszej strony i zostać w Superlidze na dłużej. Poza tym doskonale znany wszystkim głogowskim fanom szczypiorniaka trener Jarosław Cieślikowski chciałby z pewnością bardzo zakończyć tę konfrontację na swoją korzyść. Cieślikowski spędził w Głogowie wiele lat i chyba każdy pamięta, że to właśnie za jego kadencji Chrobry święcił największy triumf. To miłe wspomnienia i z pewnością w dalszym ciągu u wielu kibiców przywołuje je w pamięci. Jak najbardziej trzeba je wspominać, pamiętać i się z nich cieszyć, ale z pewnością wolelibyśmy mieć nowe powody do radości!
Atmosfera w Chrobrym jest o niebo lepsza, aniżeli jeszcze tydzień temu. Nastroje są bojowe, a chęć do walki ogromna. Szykuje nam się więc ciekawe widowisko. Tym bardziej, że w bramce gości stanie Sebastian Zapora, który jeszcze kilka tygodni temu był zawodnikiem Chrobrego. I mimo ogromnej sympatii, jaką głogowscy kibice darzą Sebastiana, bez wątpienia chcieliby aby wyjmował piłkę z siatki więcej razy, aniżeli głogowscy bramkarze.
Spotkanie będzie transmitowane „na żywo” w TV Polsat Sport News. Jeśli ktoś z Was nie może być na meczu, nie może oglądać meczu w TV, a dostęp do komputera z internetem, będzie mógł śledzić przebieg spotkania TUTAJ.

Zobaczcie i posłuchajcie co o sobotnim meczu mówią Krzysztof Przybylski i Marek Świtała ▼

Tak oba zespoły grały w dotychczasowych meczach:
k-1 | ORLEN Wisła Płock – KS SPR Chrobry Głogów 33:27 (17:11)
          TAURON Stal Mielec – KPR Legionowo 33:24 (18:12)

k-2 | KS SPR Chrobry Głogów – Gaz-System Pogoń Szczecin 25:38 (11:19)
          KS Azoty-Puławy – KPR Legionowo 28:26 (17:14)

k-3 | TAURON Stal Mielec – KS SPR Chrobry Głogów 27:33 (13:15)
KPR Legionowo – MMTS Kwidzyn 30:29 (17:14)