Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec | Głogów, 18.10.2014 – godz. 18.00

Bardzo odmienionego Chrobrego zobaczymy w sobotnim meczu ze Stalą – zapowiadają trener, jak i sami zawodnicy. Odmiana musi być konkretna, bo czeka nas starcie z solidnym i bardzo groźnym przeciwnikiem. Czeczeńcy od pierwszego meczu pokazują, że mają charakter i ogromną wolę walki pomimo, iż sytuacja klubu od początku sezonu była nie do pozazdroszczenia. A to właśnie Stal jest sprawcą chyba największej jak dotychczas sensacji tego sezonu – remis z Wisłą w Płocku!
My musimy zagrać inaczej, lepiej, pewniej, skuteczniej i z sercem, bo punkty uciekają, a kalendarz kolejnych spotkań nie jest dla nas najlepszy. Stal ma 2 punkty przewagi nad Chrobrym, więc w przypadku zwycięstwa powiększyłaby tę przewagę dwukrotnie. Plasujące się tuż za nami Zagłębie i MMTS mają jeden punkt mniej… Jest więc o co walczyć! W naszym sobotnim meczu walczyć będziemy o punkty, ale też – co niezwykle ważne, także o honor! Wysoka porażka w Kwidzynie nie przyniosła nam chluby, czas więc pokazać, że jesteśmy silnym i solidnym zespołem!
Zapowiedź meczu – materiał wideo >

Przed meczem posiadacze karnetów i karnetów VIP, będą mogli odebrać specjalnie przygotowane Karty Kibica. Prosimy o zgłaszanie się do punktu, który umiejscowiony będzie w holu, tuż przy wejściu do hali.
karta-wymiana