Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]7 i 8 listopada w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się międzynarodowy turniej, w którym Reprezentacja Polski zmierzy się z zespołami Hiszpanii, Szwecji i Rosji. W składzie Biało-Czerwonych nie mogło zabraknąć oczywiście naszego obrotowego Bartosza Jureckiego.

Gdansk

Reprezentacja spotka się już 2 listopada i do czasu turnieju trenować będzie właśnie w Gdańsku. Skład polskiej ekipy:

1.    Szmal        Sławomir   –  KS Vive Tauron Kielce
2.    Bielecki         Karol        – KS Vive Tauron Kielce
3.    Jurecki        Michał        – KS Vive Tauron Kielce
4.    Lijewski        Krzysztof    – KS Vive Tauron Kielce
5.    Chrapkowski    Piotr        – KS Vive Tauron Kielce
6.    Jurkiewicz     Mariusz        – KS Vive Tauron Kielce
7.    Wichary        Marcin        – SPR Wisła Płock SA
8.    Wiśniewski    Adam        – SPR Wisła Płock SA
9.    Daszek        Michał        – SPR Wisła Płock SA
10.    Konitz        Bartosz        – SPR Wisła Płock SA
11.    Jurecki        Bartosz        – SPR Chrobry Głogów
12.    Łucak        Jakub        – WKS Śląsk Wrocław
13.    Orzechowski    Robert        – KS Azoty Puławy
14.    Krajewski    Przemysław    – KS Azoty Puławy
15.    Masłowski    Piotr        – KS Azoty Puławy
16.    Gliński        Rafał        – Górnik Zabrze
17.    Szyba        Michał        – RK Gorenje Velenje (SLO)
18.    Wyszomirski    Piotr        – Pick Szeged (HUN)
19.    Gębala        Maciej        – SC Magdeburg (GER)
20.   Grabarczyk    Piotr        – HSV Hamburg (GER)
21.    Majdziński    Maciej        – HSV Hamburg (GER)
22.    Syprzak        Kamil        – FC Barcelona Lassa (ESP)

Rezerwa:
•    Gumiński    Wojciech    – MKS Zagłębie Lubin
•    Krzysztofik    Damian        – SPR Stal Mielec
•    Kostrzewa    Damian        – SPR Stal Mielec

Kadra szkoleniowa:
– Biegler            Michael        – trener główny
– Będzikowski        Jacek        – trener  współpracujący
– Markowski        Rafał        – lekarz
– Buczak            Jerzy        – fizjoterapeuta
– Rudomina        Krzysztof    – fizjoterapeuta
– Kalwa            Łukasz        – statystyk[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]