Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Jeśli do tej pory nie lubiliście poniedziałków, to od dzisiaj poniedziałek będzie Waszym najfajniejszym dniem! Przynajmniej poniedziałek, 9 lutego 2015 roku.

Dzisiaj w Głogowie gości brązowy medalista, najlepszy obrotowy Mistrzostw Świata Katar '2015 w piłce ręcznej – Bartosz Jurecki. Bartek przyjechał do Głogowa na zaproszenie naszego klubu. O godzinie 10.00 w Ratuszu rozpoczęła się konferencja prasowa z udziałem zawodnika, Katarzyny Zygier – Prezes KS SPR Chrobry oraz Rafaela Rokaszewicza – Prezydenta Miasta.

Bartek przyjechał do Głogowa na kilka godzin i zaraz po spotkaniu wraca do Magdeburga, na kolejny trening. Ale wróci!
KS SPR Chrobry Głogów podpisał dwuletni kontrakt z Bartoszem Jureckim, który będzie obowiązywał od sezonu 2015/2016! Tak – Bartek będzie zawodnikiem Chrobrego! Wraca do Głogowa po 9 latach gry w SC Magdeburg.

stronaIMG_2812

 

Bartek jest współautorem największego jak do tej pory sukcesu Chrobrego, czyli wicemistrzostwa Polski, które klub zdobył w 2006 roku. Pamiętamy ten srebrny medal, pamiętamy jak smakuje sukces, dlatego chcemy go jeszcze zasmakować! Chcielibyśmy, aby po powrocie Bartka do Chrobrego – Głogów ponownie cieszył się z medalu![/vc_column_text][vc_separator color=”grey”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=47XebcxlcqU”][/vc_column][/vc_row]