Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Chłopcy KS SPR Chrobry Głogów pokonali MKS Żagiew Dzierżoniów 50:7.

Chłopcy Chrobrego wygrali drugi mecz z rzędu. Tym razem pokonali MKS Żagiew Dzierżoniów 50:7. Już po pierwszej połowie prowadzili 27:5. Po przerwie nie spuścili tempa mimo że trener rotował składem, aby pograć mogli wszyscy zawodnicy.

DSC_0954

– Jest za co chwalić, bo chłopaki walczą. Dwa pierwsze mecze i wysokie zwycięstwa. W każdym z nich rzuciliśmy pięćdziesiąt bramek. Niestety początek to słabsi rywale, ale mam nadzieję, że kolejni gracze będą bardziej wymagający a mecze będą wyrównane. Moi chłopcy to szóstoklasiści. Inni zaczynają zabawę z piłką ręczną, są w czwartej i piątej klasie. Walczymy o pierwsze mecze i robimy swoje. Chcemy awansować do Mistrzostw Polski. – mówi Krzysztof Gdakowicz, trener zespołu.

DSC_0966

Chrobry:Janrewicz, Lech, Danielak, Słupski, Matela, Chmielnicki, Michałowicz, Kolusa, Szczeblewski, Jastrzębski, Krukowski, Drążek, Chruściel, Szymankiewicz, Lisecki.
Żagiew: Żyła, Miazga, Jeżowski, Myślicki, Kolinko, Łatacz, Jezierski, Stec, Gębicki, Wróblewski, Cudej, Kozłowski, Skalny.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]