[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock 20:32 (8:17)
Chrobry: Stachera, Kapela | Witkowski 1, Mochocki 2, Gujski 2, Tylutki, Biegaj 7, Babicz 3, Kandora, Kubała 3, Bąk 1, Świątek 1
Wisła: Wiśniewski 8, Syprzak 5, Daszek 4, Montoro 4

Niespodzianki jednak nie było. Wisła pewnie wygrała drugie spotkanie o półfinał MP i to drużyna z Płocka będzie w nim walczyć. Chrobry niestety nie powtórzył meczu z 16 listopada 2014 r., kiedy to zagraliśmy z Wisłą bardzo przyzwoite spotkanie. W tamtym meczu zabrakło nam tego, co mieliśmy dzisiaj, czyli dobrej końcówki. Ale od początku… Chrobry rozpoczął dobrze – po szybkich trafieniach ze skrzydeł Biegaja i Kubały, prowadziliśmy 2:0. Goście wyrównali dość szybko i zaczęli budować przewagę. Gra była szybka i mogła się podobać. Między słupkami dobrze bronili Stachera i Wichary. Błędy były zarówno po jednej, jak i drugiej stronie boiska. Chrobry pilnował wyniku przez kilkanaście minut, później goście przejęli inicjatywę niemal całkowicie. Nam nie kleiła się gra w ofensywie, głupio traciliśmy piłkę i tym samym zamiast zdobywać bramki, pozwalaliśmy Wiśle na łatwe ich zdobywanie. I tylko dobrej postawie Stachery Chrobry zawdzięcza, że te pierwsze 30-minut zakończył wynikiem 8:17.

IMG_8940 IMG_8954

W drugiej odsłonie szło nam równie ciężko i po kwadransie gry goście prowadzili 12:26. Stacherę w bramce zastąpił Kapela i choć może nie grał z taką skutecznością jak jego poprzednik, ale kilka dobrych razy ratował nas z opresji. Chrobry wrzucił wyższy bieh dopiero na 6 minut przed końcowym gwizdkiem. Było już za późno, aby bić się o zwycięstwo, ale te kilka minut starczyło, aby podreperować wynik. Chrobry trafił 5 razy, przy 2 bramkach Wisły i mecz zakończył się wynikiem 20:32.
Wkrótce materiał wideo…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=cCxVTYlNiFI&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]