[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 34:22 (20:12)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek 4, Witkowski 2, Mochocki 2, Gujski, Tylutki 3, Babicz 7, Kandora, Kubała 11, Bąk 2, Świątek 3

Ponad 90-dni przyjdzie nam czekać na kolejny ligowy mecz Chrobrego, ale dzisiaj dostaliśmy zastrzyk megaemocji, walki, bramek i przede wszystkim zwycięstwa. Kibice, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie na meczu Chrobrego z pewnością nie będą żałować swojej decyzji. Obejrzeliśmy jeden z lepszych meczów Chrobrego w sezonie!
Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że chcemy dzisiaj powalczyć, pokazać się z jak najlepszej strony, wygrać i zakończyć sezon na siódmym miejscu. Chrobry szybko objął prowadzenie i właściwie przez cały mecz kontrolował jego przebieg. MMTS co prawda nie dawał za wygraną, bronił wysokiej zaliczki i po kwadransie gry był bliski remisu, ale detrminacja, z jaką grał dzisiaj Chrobry była ogromna. Walka była ostra, ale zdecydowane interwencje sędziów ostudiły głowy zawodnikom obu zespołów.

IMG_9707
Mocna obrona i bramka oraz pomysłowa i przede wszystkim skuteczna gra w ataku sprawiły, że na „siódmym” byliśmy już w 27-minucie. Po pierwszej części meczu naszaprzewaga wynosiła już osiem trafień i do szatni schodziliśmy z odrobioną stratą z Kwidzyna.
Drugą połowę Chrobry rozpoczął od mocnego uderzenia – trafili Mochocki, Kubała i Świątek, a nasza przewaga wzrosła do 11 trafień. Goście odpowiedzieli trzema trafieniami z rzędu, dla nas rzucił Kubała, a MMTS znów rzucił trzy razy. Była 42-minuta. Zrobiło się 24:18 i nieco nerwowo. Ale tylko na te kilka minut. Chrobry szybko złapał swój rytm gry i już do końca spotkania nie pozwolił na zbyt wiele kwidzynianom. Nie pomogło indywdiualne krycie, na które w ostatnich minutach zdecydował się trener gości. Przy dziesięciu trafieniach Chrobrego goście rzucili cztery razy i wyjechali z Głogowa z ósmym miejscem.

IMG_9757

Pierwszy raz w tym sezonie pokonaliśmy MMTS, zrobiliśmy to w pięknym stylu i w najważniejszym meczu. Chrobry świetnie pożegnał się z kibicami, zakończył sezon bardzo efektownie i sprawił, że już nie możemy doczekać się kolejnego…[/vc_column_text][vc_separator color=”grey”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=fvhK2twfyqk&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]