KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 29:26 (16:15)
Chrobry: Kapela | Jankowski 1, Bednarek 3, Witkowski 1, Świtała 6, Mochocki 6, Gujski 1, Płaczek 3, Kubała 4, Świątek 3, Gregor 1

Dzisiaj w Zabrzu rozpoczął się dwudniowy turniej z udziałem zespołu gospodarzy, Azotów Puławy, Gwardii Opole i Chrobrego. Głogowianie swój pierwszy mecz rozegrali z zespołem Górnika Zabrze. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Po 4. minutach Zabrze prowadziło 0:4. Głogowianie jednak szybko doprowadzili do wyrównania – w 11. minucie 6:6 i później gra toczyła się bramka za bramkę. Więcej o meczu trener Krzysztof Przybylski >

W innym rozegranym w piątek meczu Azoty Puławy pokonały Gwardię Opole 34:27 (20:11).
Jutro drugi dzień turnieju. Chrobry zagra dwa mecze, o 12.00 z Azotami Puławy i 16.00 z Gwardią Opole.