MMTS Kwidzyn – SPR Chrobry Głogów 25:29 (16:16)
Chrobry: Stachera, Kapela | Łucak 6, Świątek 5, Mochocki 4, Świtała 4, Bednarek 3, Gromyko 3, Biegaj 2, Witkowski 1, Płaczek 1, Gregor, Kubała, Płócienniczak
MMTS: Klinger 7, Daszek 5, Sadowski 5, Rosiak 3, Nogowski 2, Mroczkowski 1, Seroka 1, Zadura 1

O cztery bramki bliżej 7 miejsca – w sobotę Chrobry nie zawiódł i ponownie w tym sezonie pokonał MMTS. Wygrana nie przyszła łatwo, gospodarze od początku postawili poprzeczkę wysoko, w 4-minucie prowadzili już 3:1. Jednak kolejne 7-minut należało do nas. Chrobry po świetnej grze trafił do bramki gospodarzy 6 razy, nie tracąc żadnej bramki. Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się remisem. Drugie 30-minut należało jednak do głogowian. O ile jeszcze jakiś czas spotkanie było wyrównane to w 47-minucie Chrobry zaczął wyraźnie przeważać. W bramce świetnie spisywał się Stachera, a 5 bramek z rzędu Chrobrego sprawiło, że losy meczu były już przesądzone.