Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – WKS Śląsk Wrocław | Głogów – 14.02.2015, godz. 18.00

Przed nami kolejne derby! Mecz, który może nie wzbudzi tyle emocji, co te z Zagłębiem, ale jednak mecz derbowy. Jeszcze kilka lat temu Śląsk był liczącym się w Polsce zespołem piłki ręcznej. Pieniądze, a właściwie ich brak, sprawiły, że wrocławski zespół właściwie przestał istnieć. Jeszcze kilka lat temu emocjonowaliśmy się niezwykle wyrównanymi spotkaniami Chrobrego ze Śląskiem, z Grzegorzem Garbaczem na czele. W sobotnim spotkaniu emocji również zabraknąć nie powinno, ale czy będą równie gorące?!
Zespół z Wrocławia myśląc o pozostaniu w Superlidze musi walczyć o każdy punkt. Z takim zapewne zamiarem wrocławianie przyjadą do Głogowa, tym bardziej, że z Chrobrym już wygrali. Nasze potknięcie we Wrocławiu chluby nam nie przyniosło i wstyd było przegrać po raz kolejny. W poprzednim sezonie beniaminkiem, który ograł nas dwa razy była Gwardia Opole. Liczymy, że teraz nie będzie powtórki z rozrywki. Chrobry jest w dobrej formie, a trener Przybylski będzie miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników (dalej pauzują Świtała i Łucak). Trzymajmy kciuki, kibicujmy i niech moc będzie z nami!

KONKURS Z PW ELPOL PAWEŁ OLSZAŃSKI z LEGNICY
W przerwie meczu zapraszamy gorąco na dwa szybkie, handballowe konkursy! Do wygrania dwie drukarki atramentowe. Aby w nim wystartować należy złapać piłeczki rzucone przez zawodników przed meczem. Zapraszamy – czekamy na WAS!

Rozmowa z trenerem K. Przybylskim >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=i-PxZfKzhxA&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]