Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze | Głogów • 9.03.2014 • godz. 20.00

Dla kogo dwa punkty? A może zespoły podzielą się po jednym… To będziemy wiedzieć na pewno w niedzielną noc, przed godziną 22.00. Jak na razie wiemy tyle, że w Głogowie zagrają dwa zespoły, sąsiadujące ze sobą w tabeli, mające taką samą zdobycz punktową. Goście znajdują się oczko wyżej, gdyż w pierwszym pojedynku wygrali z Chrobrym 31:20.
Atmosfera w głogowskim teamie jest na pewno dobra! Chrobry wygrał w środę wyjazdowe spotkanie z KPRem i awansował do finałowego turnieju Pucharu Polski. Co prawda wcześniej głogowianie ulegli w ligowym starci Gwardii Opole, ale na pewno nie zapomnieli, jak dobrze grać w piłkę ręczną! Udowodnili to kilka tygodni temu świetnymi meczami z MMTSem i Azotami. I dokładnie takiej formy, zaangażowania i walki, jak we wspomnianych dwóch ostatnich meczach, potrzebują, aby odnieść sukces z Górnikiem.
W niedzielę Chrobry zagra jeszcze bez Kuby Łucaka i Bartka Witkowskiego. Na drobne urazy narzekają inni zawodnicy, ale więcej o tym w rozmowie z trenerem Krzysztofem Przybylskim >