Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin | Głogów – 07.09.2014 – godz. 18.00

Drużyno wygrywaj! Zarówno w pierwszym, jak i w kolejnych meczach!
W niedzielę startujemy z sezonem 2014/2015, a na dzień dobry czeka nas derbowy pojedynek z Zagłębiem, czyli mecz, który jest bez wątpienia jednym z ważniejszych w każdym sezonie. Zaczynamy ten sezon z wielkim optymizmem i nadzieją, że przyniesie nam jeszcze więcej sukcesów i radości, aniżeli poprzedni sezon. W Chrobrym zaszło kilka zmian personalnych, jak podkreśla trener Przybylski, zespół się wzmocnił, a poziom bardzo wyrównał.
Władze klubu postawiły przed zespołem jasny cel – po zakończeniu sezonu ma się znaleźć w pierwszej szóstce. Zadanie łatwe nie będzie, ale jest jak najbardziej realne. Chrobry pokazał w poprzednim sezonie, że potrafi walczyć i może wygrywać z faworyzowanymi przeciwnikami. Ale zaliczył też kilka wpadek, przegrywając mecze, których przegrać nie powinien. Unikając podobnych błędów w tym sezonie i trzymając dobrą formę i poziom, jesteśmy w stanie zajść wysoko, cieszyć grą i wynikami fanów ręcznej w Głogowie. Oby nie zabrakło także szczęścia i kontuzje szerokim łukiem omijały naszych chłopaków!
W niedzielnym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta. Oba zespoły staną na przeciw siebie z wolą wygranej, a wygra ta drużyna, która da z siebie więcej. Na bosiku nie zobaczymy jutro Ignacego Bąka, który kończy rehabilitację i do gry powinien być gotowy w październiku.
W niedzielę walczmy z razem z Chrobrym – bądźmy ósmym zawodnikiem!

Zobaczcie rozmowę z kapitanem Chrobrego – Markiem Świtałą >

10000 bramek!
Uwaga, uwaga… Jak wyliczył jeden z najzagorzalszych kibiców, Chrobry może w najbliższym meczu rzucić 10-tysięczną bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej! Będziemy mieć ich na koncie 10000, jeśli Zagłębiu rzucimy 25 bramek. Czy tak się stanie? Pewno tak! Ciekawe, który z naszych chłopaków wpisze się tą bramką do historii?

Zostań dawcą szpiku!
KS SPR Chrobry wraz z Drużyną Szpiku i DKMS Polska organizują przed i w czasie meczu rejestrację dawców szpiku. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut i polega na wypełnieniu ankiety – podaniu swoich danych i informacji o stanie zdrowia oraz pobraniu próbki śliny z wewnętrznej części policzka. Zapraszamy, zachęcamy, namawiamy! Zostając dawcą można w przyszłości uratować życie osoby chorej na białaczkę. Rejestracja odbywać się będzie w holu hali – na przeciwko wejścia.

zapowiedz-rejestracja-dawców