Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy | Głogów • 19.02.2014 • godz. 18.00

Kolejna handballowa uczta przed nami! Dzisiaj czeka nas godzina fantastycznych emocji, z pewnością nie mniejszych niż te sobotnie. Co prawda będzie trudniej i to dużo, ale przecież w wygraną wierzymy wszyscy! Od Azotów dzieli nas jedynie punkt, więc będzie to dodatkowo walka o 4-miejsce w tabeli Superligi. Z Azotami już w tym sezonie wygraliśmy i to w meczu wyjazdowym, co prawda jednym trafieniem, ale wystarczyło, aby dwa punkty trafiły na nasze konto. Trener Przybylski będzie miał dzisiaj do dyspozycji ten sam skład, co w meczu sobotnim. A jeśli dyspozycja naszych chłopaków będzie taka, jak w sobotę, to wszyscy będziemy opuszczać halę im. Ryszarda Matuszaka w świetnych nastrojach!

Krótka przedmeczowa rozmowa z Rafałem Stacherą:
Trudno było jednoznacznie stwierdzić kto był faworytm meczu Chrobry-MMTS, podobnie jest chyba, jeśli chodzi o pojedynek Chrobry-Azoty?
Faworytem tamtego meczu byliśmy bezapelacyjnie my. Z tym meczem już trudniej wskazać jednoznacznie faworyta. Jesteśmy na fali, gramy u siebie i to my wygraliśmy pierwszy mecz w Puławach. To stawia nas w roli faworyta, jednak pozycja w tabeli mówi co innego. Mecz będzie dla nas bardzo ważny i zarazem bardzo trudny bo Puławy to bardzo silny fizycznie zespół z najbardziej doświadczonym bramkarzem w naszej lidze.
A Rafał Stachera i Michał Kapela? Wspólnie zatrzymaliście w sobotę MMTS…
To było w sobotę z MMTSem, jak będzie w środę z Azotami? Postaramy się o równie udany występ.
A jaka jest atmosfera w zespole?
Bardzo dobra i bojowa 🙂