[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Wybrzeże Gdańsk – Chrobry Głogów 21:29 (11:12)
Chrobry: Stachera, Kapela | Kubała 9, Babicz 7, Świątek 4, Tylutki 2, Biegaj 2, Gujski 1, Mochocki 1, Płócienniczak 1, Bąk 1, Bednarek 1, Witkowski, Kandora
Wybrzeże: Rogulski 4, Lijewski 4, Rakowski 3, Papaj 3, Kornecki 3

Zdecydowane zwycięstwo Chrobrego! Po kilku słabych meczach, głogowianie pokazali w Gdańsku, że stać ich na więcej, że potrafią dobrze grać w handball. Choć gospodarze, to zespół ze strefy spadkowej, który w najbliższym czasie będzie musiał stoczyć walkę o utrzymanie w Superlidze, to w niczym nie umniejsza to naszej wygranej. Wybrzeże pokazało kilka razy w tym sezonie, że nie jest chłopcem do bicia. zagrało także całkiem dobry mecz w Głogowie. Nam ostatnio jakoś niewygodnie grało się z outsiderami, w piątek pokazaliśmy jednak, że potrafimy walczyć!
Tak okazałego zwycięstwa nie zapowiadał przebieg pierwszych 30-minut meczu. Gra była wyrównana, zmieniało się prowadzenie i pozostawało zagadką, jak mecz będzie wyglądał w kolejnej części. A po przerwie na parkiecie rządził już Chrobry. Wreszcie zagraliśmy skutecznie, dobrze nie tylko w obronie, ale dobrze i konsekwentnie w ataku.
Teraz zostało nam czekać na sobotni wynik meczu MMTS z Azotami. W przypadku wygranej zespołu z Puław do fazy play-off przystąpimy z 7 miejsca i zagramy pierwszy mecz z Wisłą Orlen Płock. Gdy wygra MMTS, zagramy z Vive Tauron Kielce.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=XwtXX2ePDXg”][/vc_column][/vc_row]