Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Rezerwy rozbiły rywala w Świdnicy, młodzicy z Legnicy.

Drugi zespół KS SPR Chrobry Głogów bez problemu pokonał ŚKPR II Świdnicę wysoko 26:46. Podopieczni Piotra Sapiana już po pierwszej połowie mieli 13 bramek zaliczki, którą dowieźli do końca meczu (3.liga).

Ze zmiennym szczęście radzili sobie młodzicy, którzy także zagrali na wyjazdach. Pierwszy garnitur młodzików wygrał z Siódemką Miedź Legnica 25:28 a drugi przegrał z Dziewiątką II Legnica 31:16. Niestety w tej pierwszej drużynie kontuzji złamania kości w nadgarstku doznał Mateusz Wiatrzyk, który będzie pauzował co najmniej przez najbliższe cztery miesiące.

Przed nami Turniej Mikołajkowy – już w środę (6.12.). Oto harmonogram gier:
8.30-8.50 Szkoła Podstawowa 7 (1 zespół) – Szkoła Podstawowa 7 (drugi zespół)
9.00-9.20 Szkoła Podstawowa 12 – Szkoła Podstawowa 10
9.30-9.50 Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej – Szkoła Podstawowa 7 (drugi zespół)
10.00 – Oficjalne rozpoczęcie turnieju
10.05-10.25 Szkoła Podstawowa 10 – Szkoła Podstawowa w Radwanicach
10.30-10.50 Szkoła Podstawowa 7 (pierwszy zespół) – Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej
11.00-11.20 Szkoła Podstawowa w Radwanicach – Szkoła Podstawowa 12
11.30-11.50 Mecz o 5. miejsce
12.00 – Podsumowanie konkursu na „Najlepiej kibicującą klasę SP 7
12.15-12.40 Mecz o 3. miejsce
13-13.20 Mecz o 1. miejsce
13.30 – Oficjalne zakończenie turnieju

Tak graliśmy:

Młodzicy
MSPR Siódemka Miedź Legnica – KS SPR Chrobry I Głogów 25:28 (12:14)
Chrobry: Darowski 2, Lech 2, Danielak, Słupski 3, Matela 5, Michałowicz, Kolasa 1, Błaszak, Szczeblewski 6, Jastrzębski, Krukowski 2, Nawrocki, Wiatrzyk 4, Smuk, Chruściel 3, Lisiecki.

EUCO UKS Dziewiątka II Legnica – KS SPR Chrobry II Głogów 31:16 (15:12)
Chrobry: Szczeblewski, Szlempo, Miszczyk 3, Kruszakin, Słotwiński 3, Cwynar, Blatkiewicz, Bandarek 1, Waga, Sulimierski, Ostapiej, Namyślak 2, Urbanowicz 1, Wasilczuk 1, Królak 5.

Rezerwy
ŚKPR II Świdnica – KS SPR Chrobry II Głogów 26:46 (14:27)
Chrobry: Siedlecki, Więdłocha 8, Gabrysz, Kobuziński 3, Danielak 2, Słupski 7, Zdobylak 7, Opiela 2, Chiciak, Bajor 14, Becelewski 1, Urbańczyk, Grodziski, Wójcik, Stelmasik 2, Urbaniak.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]