Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]3 kolejka – 12 września 2015 • godz. 18.00
KS SPR Chrobry Głogów – Pogoń Szczecin

Nareszcie w Głogowie! Dopiero w trzeciej kolejce sezonu 2014/2015 Chrobry zagra przed własną publicznością. Naszym przeciwnikiem będzie zespół, który jest autorem sporej niespodzianki w tym sezonie – remisu z Vive. Pogoń ma też na koncie dwa zwycięstwa i zajmuje drugie miejsce w tabeli PGNiG Superligi.
Chrobry przystąpi do tego spotkania w 12. osobowym składzie. Na szczęście po meczu w Zabrzu żaden z zawodników nie narzekał na zdrowie i trener Zembrzuski będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy, którzy wywalczyli zwycięstwo z Górnikiem.
Przypomnijmy, że z Pogonią zmierzyliśmy się w okresie przygotowawczym podczas Szczypiorno Cup w Kaliszu. 2 sierpnia Chrobry zwyciężył 26:19. Zagraliśmy wtedy bardzo dobre zawody, pomimo, iż z powodu urazów Chrobry musiał grać w dziesięciu. Pewnie! To było dawno i stawka meczu była zupełnie inna. Warto jednak pamiętać, że pokonaliśmy Pogoń i możemy tego dokonać ponownie. Gramy u siebie, pokazaliśmy dobry handball w Zabrzu, więc w sobotę musimy zrobić dokładnie to samo!
Startujemy o 18.00 – zapraszamy! Bądźcie z nami, Wasz doping dodaje nam skrzydeł. Niech głos Waszych gardeł niesie się po Głogowie. Wygrajmy razem! CHROBRY!

Zapraszamy. Około 10-15 minut po zakończeniu meczu zapraszamy kibiców na spotkanie z kilkoma zawodnikami Chrobrego – spotkanie odbędzie się w holu hali. To będzie dobra okazja do zrobienia zdjęcia z zawodnikiem, czy też otrzymania autografu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/CbGrPJAA0fI”][/vc_column][/vc_row]