Zaznacz stronę

W środę w hali sportowej SP 10 i SP 12 rozegrany został IV Memoriał Wiesława Szmidta w piłce ręcznej chłopców. W Memoriale zagrało 11 zespołów,  w tym m.in. drużyny z Nowej Soli, Legnicy, Świebodzina.

razem

Rozcznik 2001 – kolejność końcowa:
1. KS SPR Chobry Głogów I
2. UKS Dziewiątka Legnica
3. Orlik Świebodzin
4. MKS Zagłębie Lubin
5. KS SPR Chobry Głogów II
6. UKS Trójka Nowa Sól

Rozcznik 2002 – kolejność końcowa:
1. KS SPR Chobry Głogów II
2. KS SPR Chobry Głogów I
3.  UKS Dziewiątka Legnica
4. MKS Zagłębie Lubin I
5. MKS Zagłębie Lubin II

Każda z drużyn otrzymała Dyplom, drużyny z miejsc 1-6 Puchar oraz miejsca 1-3 medale.

Najlepsi zawodnicy turnieju:
Rocznik 2001:
Szymon Milewicz – Chrobry I
Rocznik 2002:
Jakub Fedorczak – Legnica

Król strzelców:
Roczniczk 2001:
Jakub Czekaj – Chrobry I
Rocznik 2002:
Kryspin Trojanowski Chrobry II

Najlepsi bramkarze:
Rocznik 2001:
Oliwier Piechota – Legnica
Rocznik 2002:
Jakub Nowak – Chrobry I

Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody rzeczowe i statuetki.

IMG_7481
IMG_7530Foto: miedziowe.pl

Najlepsiz zawodnicy poszczególnych zespołów – rocznik 2001:
Konrad Mazurek – KS SPR Chobry Głogów I
Amadeusz Jankowski – KS SPR Chobry Głogów II
Mikołaj Chyliński – UKS Dziewiątka Legnica
Maciej Wiciński – MKS Zagłębie Lubin
Filip Rasiński – UKS Trójka Nowa Sól
Adrian Elbrych – Orlik Świebodzin

Najlepsi zawodnicy poszczególnych zespołów – rocznik 2002:
Erwin Węglewski – KS SPR Chobry Głogów II
Eryk Szydełko – KS SPR Chobry Głogów I
Dawid Król –  UKS Dziewiątka Legnica
Seweryn Frankowski – MKS Zagłębie Lubin I
Jakub Jankowski MKS Zagłębie Lubin II

Puchar FAIR PLAY otrzymali:
Rocznik 2001 – UKS Trójka Nowa Sól
Rocznik 2002 – MKS Zagłębie Lubin II

tortJeden z dwóch pysznych tortów dla młodych szczypiornistów… palce lizać!

W Memoriale udział wzięło ponad 154 zawodników. Rozdano 13 Pucharów, 6 Statuetek, 102 medale oraz 28 dyplomów.
Turniej przygotowali trenerzy Dorota Wasiak i Wojciech Łuczyk.

Sponsorzy Turnieju:
• Prezydent Miasta Głogowa
• KS SPR Chrobry Sp. z o.o.
• Dawid Szmidt
• DZPR Wrocław
• Sklep Sportowy FH Atletic
• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PEN
• Top Poligrafia
• Hummel Sport Polska S.J.
• PPH Sporting M. Gołdyn SP. J.
• PSS Społem Głogów
• Piekarnia S.C. – A. Boruta i L. Malanowski