[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Vive Tauron Kielce – KS SPR Chrobry Głogów 33:23 (17:10)
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 2, Płócienniczak 3, Świtała, Bąk 5, Babicz 7, Tylutki 2, Kandora, Kubała 2, Jurecki 2

20150915_164313

Wynik może tego nie odzwierciedla, ale to nie były złe zawody w wykonaniu Chrobrego. Owszem mieliśmy słabe momenty, szczególnie pod koniec pierwszej części meczu i na początku drugiej, ale mieliśmy też momenty naprawdę świetnej gry.

IMG_0794
Kilkanaście minut pierwszej części meczu to dobra i uważna gra Chrobrego w obronie, dobrze pobronił Stachera, Kapela złapał rzu karny Bieleckiego. Gra toczyła się właściwie bramka za bramkę i wyglądało ta naprawdę fajnie. Nie starczyło jednak sił na róną walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem, który dysponował też dłuższą łąwką… Vive odjechało w ostatnich minutach pierwszej części meczu.
Po przerwie mistrzowie Polski rozpoczęli z impetem. W sześć minut trafili pięć razy i zrobiło się 12 bramek . Chrobremu ciężko budowało się atak pozycyjny, nie imponowaliśmy też skutecznością. Kielce trzymały wynik i było już wiadomo, że nie mamy szansy choćby na remis. Chrobry jednak nie rzucił ręcznika. Trafiliśmy cztery razy z rzędu i w 49-minucie było 28:19. Przez ostatnie dziesięć minut mecz był wyrównany. Dobrze broniliśmy i gdyby nasza gra w ataku wyglądała tak, jak w defensywie…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/e6rctdZsDUE”][/vc_column][/vc_row]