Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]2 kolejka – 9 września 2015
Górnik Zabrze – KS SPR Chrobry Głogów

Tak się złożyło, że Chrobry dwa pierwsze mecz sezonu 2015/2016 gra na wyjeździe. Pierwszy już za nami, kolejny już w środę. Tym razem pojedziemy nieco dalej, niż w sobotę. W Zabrzu czeka nas zadanie równie ciężkie, a kto wie, czy nie bardziej, jak w Opolu. Tym bardziej, że zagramy już bez Tomka Rosińskiego.
Gospodarze w swoim pierwszym ligowym meczu przegrali w Puławach, dość niepodziewanie, bardzo wysoko. Nie oznacza to jednak, że Górnik jest zespołem słabym. Co prawda w drużynie Mariusza Jurasika doszło do kilku poważnych roszad przed sezonem, ale to dalej ten sam groźny i ambitny Górnik. Zespół z którym w ostatnich meczach grało nam się ciężko – oba spotkania rundy zasadniczej w poprzednim sezonie zakończyły się zwycięstwem zabrzan. Przed Chrobrym zadanie tym bardziej trudne, że zagramy na wyjeździe, w jaskini lwa, który dodatkowo został mocno zraniony w poprzednim pojedynku. Górnik będzie więc chciał zdobyć pierwsze punkty przed własną publicznością. Ale Chrobry jedzie do Zabrza wygrać. Walczyć i zrobić wszystko, aby rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Dwa punkty przywiezione z Zabrza mogą być w przyszłości na wagę złota. Stać nas na zwycięstwo! Musimy włożyć w ten mecz mnóstwo siły, serca, walki i być drużyną! Możemy to zrobić.
CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/Y-Yc8eD-0ZU”][/vc_column][/vc_row]