Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]MKS Nielba Wągrowiec – KS SPR Chrobry Głogów | Wągrowiec • 07.02.2015

Po kilku tygodniach przerwy w ligowych rozgrywkach, wynagrodzonych nam świetnym występem biało-czerwonych w Katarze, wystartowały rozgrywki Superligi. Głogowianie swój ligowy mecz, pierwszy w 2015 r., inaugurują konfrontacją z Nielbą. Rewanżowy pojedynek zagramy na wyjeździe, ale czy będzie on równie łatwym spotkaniem, jak to rozegrane w Głogowie 21 września 2014 roku? Na pewno to my jesteśmy faworytem meczu. Trener Chrobrego będzie miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników – rehabilitują się jeszcze Świtała i Łucak. Krzysztof Przybylski już dawno nie miał takiego „luksusu”. W poprzednich ligowych spotkaniach trapiły nas kontuzje i mecze z trybun oglądało po kilku leczących się zawodników.
Okres przygotowawczy Chrobry przepracował bardzo intensywnie – zawodnicy trenowali dwa razy dziennie, rozegrali także kilka sparingów, grali w turniejach w Rewalu i Lubinie. Chrobry wygrywał i pokazywał się w meczach kontrolnych z bardzo dobrej strony. Trzymamy kciuki, aby tak samo było w lidze!
Niestety z Wągrowca dochodzą smutne informacje dotyczące problemów finansowych Nielby. My jutro kibicujemy naszym chłopakom, ale trzymamy też kciuki za chłopaków z Wągrowca, aby sprawa zakończyła się dla nich pozytywnie! Niech wygra sport![/vc_column_text][vc_separator color=”grey”][vc_separator color=”grey”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video title=”Rozmowa z trenerem K. Przybylskim” link=”http://youtu.be/gun3Vb-AQgI”][/vc_column][/vc_row]