Zaznacz stronę

XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7

Miejsca:
1.SP 9 Legnica – chłopcy
2.SP 7 Głogów
3.SP 10 Głogów
4.SP Kotla
5.SP 12 Głogów
6.SP 3 Nowa Sól
7.SP 9 Legnica – dziewczyny
8.SP 7 Głogów (rocznik 2003)

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, soki, jabłka i ciasto.

Nagrody dla najlepszych zawodników:
Król strzelców – Cezary Dąbrowski – SP-7 /I/ Głogów
Najlepszy bramkarz – Igor Maciąg – SP-9 Legnica
Najlepszy zawodnik turnieju – Marcel Galewski – SP Kotla

Zawodnicy otrzymali nagrody słodycze i dyplomy.

Nagrody dla najlepszych zawodników z każdej z drużyn:
SP 9 Legnica – Kasiński Jakub
SP 3 Nowa Sól – Jankowski Krystian
SP Kotla – Nowaliński Wojciech
SP 9 Legnica – Agata Wszołek
SP 7 Głogów (II) – Szymankiewicz Patryk
SP 10 – Dobrzański Marcel
SP 12 Głogów – Mateusz Serden
SP-7 (I) – Trojanowski Kryspin

Zawodnicy otrzymali dyplomy i słodycze.

Trenerzy obdarowani zostali koszulkami.

Na trybunach klasy III i VI rywalizowały o miano „ NAJLEPIEJ KIBICUJĄCEJ KLASY SP7”, a nagrodą w tym konkursie była wejściówka dla całej klasy na mecz Superligi mężczyzn.
Zwyciężyła klasa IIId i VIc. Najlepiej kibicujący wychowawca otrzymał koszulkę.

W trakcie trwania turnieju RODZICE chłopców z SP7 przygotowali słodki poczęstunek dla zawodników, trenerów i sędziów, za co im bardzo serdecznie dziękuje.
Podziękowania też kieruję do wszystkich, którzy pomogli w organizacji turnieju i oczywiście sponsorom.
Dzięki nim zawodnicy otrzymali piękne nagrody. Są to przede wszystkim:
Dyrektor SP 7 Głogów
KS SPR „Chrobry” Głogów
Rada Rodziców przy SP 7 Głogów
TopPoligrafia.

Organizator – EDYTA SUCHY

Materiał wideo z turnieju TUTAJ
Galeria zdjęć z turnieju TUTAJ
turniej_mikolajkowy (2)
Przebieg turnieju:

9.00-9.15 mecz gr.1 SP 7 /I/ – SP 7 /II/ 13:1
9.20-9.35 mecz gr.2 SP 10 – SP 12 8:6
9.40-9.55 mecz gr.1 SP Nowa Sól – SP Kotla 5:9
10.00 – 10.15 mecz gr.2 SP 9 Legnica dz. – SP 9 Legnica chł 2:6

10.15 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
10.30-10.45 mecz gr.1 SP 7 /I/ – SP Nowa Sól 15:5
10. 50 – 11.05 mecz gr. 2 SP 10 – SP 9 Legnica dz. 9:6
11.10 – 11.25 mecz gr. 1 SP 7 /II/ – SP Kotla 1:12
11.30-11.45 mecz gr. 2 SP 12 – SP 9 Legnica 4:9
11.50 – 12.05 mecz gr. 1 SP 7 /I/ – SP Kotla 12:6

12:10 PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJLEPIEJ KIBICUJĄCĄ KLASĘ SP 7
12.30-12.45 mecz gr. 2 SP 10 – SP 9 Legnica 6:8
12.50-13.05 mecz gr.1 SP NOWA SÓL – SP 7 /II/ 9:4
13.10-13.25 mecz gr. 2 SP Legnica – SP-12
13:30-13:45 mecz o miejsce VII SP Legnica dz – SP 7 /II/ Głogów 7:2
13.50-14.05 mecz o miejsce V SP 12 Głogów – SP Nowa Sól 13:6
14.10-14.25 mecz o miejsce III SP 10 Głogów – SP Kotla 7:6
14.30-14.45 mecz o miejsce I SP 9 Legnica chł – SP 7 /I/ Głogów 3:4
15.00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU