Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski | 16.11.2013 – godz. 18.00

Możemy wygrać z każdym! Musimy wygrać dzisiaj… Trudno odmówić, nam kibicom, ogromnego optymizmu przed dzisiejszym spotkaniem z Piotrkowianinem. Zespołem, który plasuje się na ostatnim miejscu Superligi, zespołem, który nie wygrał jeszcze meczu. Liczymy na wygraną – wysoką i zdecydowaną. Myli się jednak ten, który sądzi, że będzie to spacerek i Chrobry przysłowiowo „przejedzie się” po zespole gości. Choć, gdyby tak się stało, wcale się nie pogniewamy… Trzymajmy kciuki!
Team trenera Jednoroga, dobrze znanego głogowskim kibicom, to mieszkanka młodości i doświadczenia. Bo mają przecież u siebie Sebastiana Różańskiego, który z Chrobrym zdobywał wicemistrzostwo kraju, jest Piotr Swat, który swoje umiejętności szlifował w Śląsku Wrocław. Jednak w lidze im nie idzie, zupełnie. Jedyny punkt Piotrkowianin zdobył remisując w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. A Chrobry… choć może wygrać z każdym, jak mówią trener Przybylski i Adam Świątek (rozmowa poniżej), to teoretyczne szanse na punkty ma właśnie w dzisiejszym meczu z Piotrkowianinem i rozgrywanym w ostatni weekend listopada meczu, właśnie z Zagłębiem.
Czy po dzisiejszym spotkaniu na naszym koncie będzie 10 punktów? Wszyscy na to liczymy i wierzymy, że właśnie tak będzie. Widzimy się więc o 18.00 w hali przy Wita Stwosza i ostro kibicujemy naszym chłopakom!

Rozmowa z Krzysztofem Przybylski i Adamem Świątkiem ▼