[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Niebiescy – Czerwoni 34:32 (18:19)
Niebiescy: Stachera – Miszka, Świtała, Sadowski, Gujski, Tylutki, Kandora, Buda
Czerwoni: Kapela – Kobuziński, Pawłowski, Płócienniczak, Bąk, Babicz, Sobut, Biegaj, Kubała

Dzisiaj Chrobry miał rozegrać sparing z Gwardią, jednak zespół z Opola poinformował wczoraj, że nie przyjedzie do Głogowa. Przeciwnikiem Chrobrego został więc… Chrobry. Podzielony na dwa zespoły Chrobry, wsparty dwoma juniorami rozegrał przy Wita Stwosza godzinny mecz kontrolny.

IMG_1377
Emocji nie brakowało, nie brakło też twardej, ale rzecz jasna koleżeńskiej walki. Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpczął team Czerwonych – po kilkunastu minutach gry prowadzili 4:7. Kilka minut później był już remis po 8, a gra wyrównała się. Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli Niebiescy. Czerwoni szybko jednak wrócili do gry i to oni przez większą część drugiej połowy dyktowali warynki, utrzymując 3-4 bramkowe prowadzenie. W handball gra się jednak do końca – Niebiescy rządzili w końcówce meczu rzucając sześć razy z rzędu (bez żadnego trafienia czerwonych) i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo.
W czwartek zagramy wyjazdowy sparing z Miedzią Legnica.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/5dyXiPBc8Kg”][/vc_column][/vc_row]