[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – Vive Tauron Kielce 18:36 (10:16)
Chrobry: Stachera, Kapela | Kaczmarek, Bednarek, Witkowski 1, Płócienniczak, Mochocki 1, Gujski 3, Tylutki, Biegaj 6, Babicz 6, Kandora, Kubała 1, Bąk, Świątek
Vive: Szmal, Sego | Grabarczyk 1, Jurecki 3, Tkaczyk 3, Reichmann, Aguinaagalde 7, Bielecki 5, Strlek 6, Musa 2, Rosiński 1, Cupic 8

Pierwsze trzydzieści minut gry wyglądało zupełnie inaczej, niż druga część meczu. Po pierwszym gwizdku Chrobry grał dobrze i sprawiał nawet nieco kłopotów zespołowi gości, po przerwie Chrobry chyba stracił wiarę w dobry wynik i dał sobie zupełnie narzucić styl gry.
A zaczęło się trzema szybkimi trafieniami z kontry dla gości. Dla Chrobrego pierwszą bramkę rzucił Mochocki i zaczęliśmy grać nieco mniej spięci. Co prawda goście szybko odpowiedzieli, ale dłużny nie pozostał Biegaj, który z pewnością ten mecz może zapisać na duży plus. Podobnie, jak broniący w pierwszej części meczu głogowskiej bramki Stachera, który w 6-minucie złapał rzut karny Cupica. Byłoby przesadą napisać, że później gra była wyrównana, ale… między 17′ a 24-minutą to my zdobyliśmy 5 bramek przy 2 trafieniach gości. Sporo kłopotów zespołowi z Kielc sprawiła dobrze grająca obrona Chrobrego, pewnie i skutecznie kończyliśmy grę w ofensywie. Niestety po chwili obraz gry się zmienił i to Vive trafiło cztery razy, przy jednej bramce Chrobrego.

IMG_8609

Druga odsłona wyglądała zupełnie inaczej.  Chrobry męczył się w ataku, nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na obronę Mistrzów Polski, przez ponad 20-minut rzuciliśmy tylko 4 bramki… W ostatnich minutach spotkania ciężar ich zdobywania wziął na siebie Babicz, trafiając dwa razy z karnych, ale też rzucając dwie piękne bramki Szmalowi.
Czekamy na wynik środowego pojedynku Azotów z Wybrzeżem, a w piątek sami staniemy do walki z zespołem z Gdańska. Oby walki zwycięskiej, bez względu na wynik środowy…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=KARv9ANQQEw&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]