Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W sobotę czeka nas bitwa z Zagłębiem! Tak… to będzie prawdziwa handballowa bitwa. Szykujcie się do walki, każda para rąk będzie potrzebna, każde gardło. Nikogo z Was nie może zabraknąć, nikt nie może się spóźnić, nikt nie może zapomnieć! Od pierwszego gwizdka walczymy RAZEM! O zwycięstwo!
CHROBRY!

Zobaczcie rozmowę z Markiem Świtałą, kapitanem Chrobrego >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/qVyNZ0gTlv8″][vc_column_text]W naszym poprzednim meczu (ze Stalą) skrzydłowi zdobyli niemal 1/3 bramek! Czy tak będzie w meczu z Zagłębiem? Zobaczcie rozmowę z Rafałem Biegajem >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/AH8itjmWrMQ”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Bartosz Jurecki z powodu urazu łydki nie zagrał do końca meczu z Zagłębiem w pierwszej rundzie. Do meczu rewanżowego przystąpi już zdrowy i z pewnością będzie mocnym punktem Chrobrego! Zobaczcie rozmowę z naszym kołowym >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/3qg56Dr5Oeo”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]To dla nas mega ważny mecz! Wiemy, w jakim miejscu znajdziemy się wygrywając…Jedziemy do Lubina walczyć w każdej minucie meczu, o każdą piłkę. Wiara i siła! Tylko zwycięstwo. Walczcie z nami.

Zobaczcie rozmowę z Wiktorem Kubałą >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/QnSfJews76U”][/vc_column][/vc_row]