Zaznacz stronę

Partnerzy i Sponsorzy KS SPR „Chrobry” S.A.

Partner Generalny

Głogów jest miastem, w którym historia styka się z nowoczesnością. To dobre miejsce dla rozwoju kultury i rozrywki, przygotowane do rozwoju biznesu i realizacji nowych, śmiałych przedsięwzięć gospodarczych. Miasto od lat wspiera działalność głogowskich klubów sportowych, jest Partnerem Generalnym KS SPR Chrobry S.A.

Sponsorzy Główni

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.
GPK-PreZero Głogów
GPK-PreZero Głogów zajmuje się szeroko pojętą gospodarką odpadami. PreZero jest spółką-córką firmy GreenCycle i tym samym częścią niemieckiej Grupy Schwarz. Jesteśmy międzynarodową korporacją działającą w branży usuwania odpadów. Naszym zadaniem jest kompleksowa gospodarka odpadami, od podstawienia odpowiednich pojemników, zapewnienia logistyki, usunięcia odpadów w miejscu ich powstawania aż po udokumentowanie całego procesu. Za cel najważniejszy stawiamy sobie satysfakcję naszych klientów oraz profesjonalne działanie w każdym projekcie, w którym bierzemy udział i dbałość o ochronę środowiska.
NTI Sp. z o.o. Nowoczesne
Techniki Instalacyjne
NTI Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów instalacje sanitarne i grzewcze to lider na rynku technik instalacyjnych: przemysłowych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, sanitarnych. Firma zajmuje się handlem, projektowaniem, produkcją – m.in. dla górnictwa. Jej dewizą jest jak najszersze zabezpieczenie potrzeb klientów w zakresie szeroko pojętej branży instalacyjnej i przemysłowej.

Partnerzy

Koleje Dolnośląskie S.A.

Koleje Dolnośląskie S.A. zostały utworzone przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w celu zapewnienia sprawnego systemu kolejowej komunikacji regionalnej. Naszym priorytetem jest rzetelna i fachowa obsługa pasażerów oraz podniesienie komfortu podróży i punktualności. Pomaga nam w tym nowoczesny tabor i dobrze wyszkolony personel. Dla nas klienci są najważniejsi. 

L&P Sp. z o.o. Sp. k.
L&P to wykonawca elektroinstalacji – prac silno- i słaboprądowych, systemów oświetlenia dla medycyny, najnowocześniejszych instalacji oświetleniowych opartych na technologii LED. W zakresie działalności firmy znajduje się również budownictwo drogowe i sportowe.
Przedsiębiorstwo Robót
i Usług Budowlanych
„BUDREM” Sp. z o.o.
Firma świadcząca usługi obejmujące pełny zakres robót budowlanych oraz instalacyjnych branży sanitarnej i elektrycznej, inwestycyjnych, remontowych, adaptacyjnych.
Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych
w Przemyśle i Budownictwie
Jan Hutnik
PRS Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych w Przemyśle i Budownictwie to firma o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku usług budowlanych. Firma realizuje zadania inwestycyjne, remontowe oraz serwisowe.
Przedsiębiorstwo handlowe „EDAL”
Serwis opon Partner Opony Polska: serwis ogumienia, mechanika zawieszeń, felgi, akumulatory, oleje wraz z wymianą, klocki/tarcze hamulcowe wraz z wymianą, wulkanizacja, klimatyzacja
Nowoczesna technika Grzewcza Mert
Firma usługowa realizująca zlecenia związane z ciepłownictwem, technikami grzewczymi oraz robotami ogólnobudowlanymi.
PEN Spółka Jawna Ryszard Kulesza
Firma zajmuje się sprzedażą kopiarek i drukarek dla firm i urzędów. oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych oraz kompleksowe zaopatrzenie w materiały biurowe z dostawą do klienta.
Kazet Sp. z o.o.
KAZET Sp. z o. o. powstała we wrześniu 1991 roku. Od początku swojej działalności  czynnie uczestniczy w życiu gospodarczym Głogowa. Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonawstwem w następujących branżach: konstrukcje mechaniczne, budownictwo, technologie chemoodpome, instalacje technologiczne.
PSS Społem w Głogowie
Społem to najstarsza sieć handlowa w Głogowie. Powstała w 1945 i z powodzeniem funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Społem posiada dziewięć sklepów  oraz zakład produkcyjny. Firma współpracuje z wieloma głogowskimi instytucjami. Z klubem KS SPR Chrobry Głogów związana jest od roku 2017.
LOTTO Totalizator Sportowy
Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od ponad 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią ponad 17 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury.
PRGM
Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Montażowych
„POLKOWICE” Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie montaży elektrycznych i mechanicznych dla kopalń KGHM Polska Miedź S.A. Dewizą przedsiębiorstwa jest kompetencja, profesjonalizm oraz solidność wykonania. PRG-M „Polkowice” ma opinię solidnej i godnej zaufania firmy.
HUMMEL
Hummel to duńska marka obuwia i odzieży sportowej, założona w 1923 roku, z głębokimi korzeniami w piłce nożnej i piłce ręcznej. Hummel to jedna z najstarszych, najbardziej oddanych drużynowych marek sportowych, a jego kultowe szewrony zawsze były symbolem tego, jak lubimy robić rzeczy nieco inaczej – zawsze z niespodzianką i (całą masą) charakteru.
e-TOWERS Famaba S.A.
Produkcja najwyższej jakości konstrukcji stalowych, poprzez zaangażowanie i kompetencje załogi oraz partnerską współpracę z klientem.
Naszym celem strategicznym jest optymalne zarządzanie dostępnymi zasobami w dążeniu do stabilnego wzrostu wartości firmy, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości produktów i bezpieczeństwa pracy.
AVOLTA
Jesteśmy firmą złożoną z młodej kadry. Dla każdego z nas ważna jest rodzina, bezpieczeństwo i dobrze spożytkowany czas. Odnawialne źródła energii to dla nas nie tylko praca, ale też sposób na dołożenie małej cegiełki do zmian na świecie. Wierzymy, że środowisko to nasza wspólna odpowiedzialność. Chcemy pokazać, że ekologiczne rozwiązania wcale nie muszą oznaczać większych kosztów, wręcz przeciwnie, to szansa na stworzenie naprawdę oszczędnego i nowoczesnego domu.

Partnerzy techniczni, medyczni i medialni

Restauracja Kropka
Lorem ipsum
Starcom Dawid Jurek i Janusz Korczak s.j.
Sklep i serwis komputerowy. Autoryzowany sprzedawca urządzeń takich marek, jak Microsoft, Brother, Ever.
Top Poligrafia s. c. Mariusz Mrugalski i Daniel Tylko
Producenci Reklamy

– druk wielkoformatowy
– oklejanie pojazdów
– sitodruk
– systemy wystawiennicze
– reklama zewnętrzna
– upominiki i odzież reklamowa

Pensjonat pod Kasztanami
Pensjonat z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i bujnych kasztanowców,  a jednocześnie 15 minut od centrum miasta:
10 komfortowych i nowoczesnych pokoi, bar i restauracja, oraz bezpłatne miejsca parkingowe.
Komunikacja Miejska Sp. z o.o.
Komunikacja miejska swą działalność na terenie miasta Głogowa rozpoczęła w 1974 roku.
Obecnie firma, dysponuje nowoczesną bazą, realizująca proekologiczną politykę taborową.
Ekologiczne Centrum Pralnicze Delfin
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
OMEGA Sp. z o.o.
Stacja paliw w Głogowie – Adama Mickiewicza 46 / czynna całą dobę.
Weron Polska
Dynamicznie rozwijający się dystrybutorem preparatów i akcesoriów medycyny sportowej w Polsce.
Galeria Glogovia
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Fitarena Sp z o.o.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Master Pro Sp. z o.o.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Radio Elka i portal miedziowe.pl
Radio i portal informacyjny Zagłebia Miedziowego
Głos Glogowa
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sponsor Tytularny Superligi

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Partnerzy Superligii

Select – Officjalna Piłka Ręczna Superligi
Suzuki – oficjalny Dostawca Samochodów do Superligi

Patron medialny Superligii

WP Sportowe Fakty
TVP Sport