MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. – KS SPR Chrobry Głogów 26:28 (12:14)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek, Płócienniczak 1, Świtała 9, Mochocki 1, Gromyko 6, Gujski 2, Płaczek 2, Prakapenia 1, Kubała 3, Świątek 3, Gregor
Piotrkowianin: Mróz 3, Daćko 3, Tórz 1, Woynowski 2, Stołowski 2, Trojanowski 6, Różański 2, Swat 4, Rumniak 3

Z Piotrkowa wracamy z dwoma punktami! Mecz nie był łatwy, choć Chrobry rozpoczął atomowo. Przez pierwsze osiem minut gospodarze nie byli w stanie trafić do naszej bramki, a głogowianie po dwóch trafieniach Świtały, Kubały, Gromyko i Prakapenii prowadzili 0:5. Później mecz nieco się wyrównał, ale Chrobry kontrolował wynik do końca meczu. W ostatnich minutach zrobiło się mocno nerwowo, czerwoną kartkę z gradacji kar otrzymał Prakapenia, 2-minutowe kary otrzymali Światała i Gujski. Mimo wszystko głogowianie nie dali sobie odebrać zwycięstwa i do Głogowa wracają z kompletem punktów.