[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – WKS Śląsk Wrocław 24:20 (14:13)
Stachera, Kapela – Pawłowski, Płócienniczak, Świtała 2, Sadowski 4, Babicz 8, Gujski 1, Tylutki 1, Rosiński 6, Jurecki 2

Drugie zwycięstwo Chrobrego nad Śląskiem. W piątkowe popołudnie oba zespoły zmierzyły się w „rewanżowym” meczu sparingowym, który miał w sobie dużo z czwartkowego spotkania. Ponownie bardzo wyrównana była pierwsza część spotkania, Chrobry zagrał lepiej w drugie części meczu i ponownie było gorąco jak w piekle.
Chrobry znów zagrał mecz z jednym skrzydłowym – Świtała, a trener Zembrzuski miał do dyspozycji 11 zawodników, w tym dwóch bramkarzy. Wynik otworzyli goście, którzy po dwóch minutach gry prowadzili 0:2. Pomimo gorącej atmosfery tempo meczu rozkręcało się. W dziewiątej minucie było po 3, a dla Chrobrego trafiali Babicz i dwa razy Rosiński. Sparing toczył się bramka za bramkę i obraz gry nie zmienił się do końca pierwszej części meczu.
IMG_0293
Podobnie było przez dziesięć minut drugiej części meczu. Przewaga Chrobrego, choć nie taka wyraźna, jak we Wrocławiu, rosła. babicz i Rosiński dali sygnał do „odjazdu” i w czterdziestej pitej minucie było 20:17. Dobrze w tym meczu pokazali się rozgrywający, wspomniani już Babicz i Rosiński oraz zdobywca czterech bramek – Sadowski. W bramce fajnie pobronił Stachera i znów mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa Chrobrego.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/8ncjWceR2-Q”][/vc_column][/vc_row]