Zaznacz stronę

KPR Legionowo – KS SPR Chrobry Głogów | Legionowo • 08.02.2014 • godz. 18.00
Arena Legionowo • ul. Bolesława Chrobrego 50 B

Z Legionowem czekają nas w tym sezonie jeszcze 3 mecze – ten najbliższy, ligowy oraz dwa pojedynki o awans do czołowej czwórki Pucharu Polski. Właściwie nie powinniśmy się martwić o wynik, a powody są co najmniej dwa. Punkty w ligowej tabeli pokazują który zespół jest lepszy i wygraliśmy z KPRem mecz w pierwszej rundzie (szczegóły TUTAJ). Ten mecz nie należał ani do łatwych, ani do pięknych. Jednak nasze konto punktowe po jego zakończeniu wzbogaciło się o kolejne dwa punkty i to było najważniejsze.
Nasi gospodarze wygrali dwa spotkania – ku zaskoczeniu pokonali u siebie jeszcze we wrześniu MMTS oraz zwyciężyli w meczu z Piotrkowianinem. Dorobek punktowy mają więc niewielki. Niewiele zmieniła też zmiana na stanowisku trenera. W listopadzie posadę szkoleniowca KPRu stracił doskonale znany głogowskim kibicom Jarosław Cieślikowski, jego miejsce zajął Robert Lis.

IMG_7467Foto z meczu w Głogowie – Chrobry – Legionowo

Czy Chrobry podtrzyma dobrą passę i zdobędzie kolejne punkty? To dla nas doskonała okazja powiększyć przewagę nad sąsiadem z tabeli – Górnikiem Zabrze, który plasuje się bezpośrednio za nami i traci do Chrobrego 2 punkty. Tym bardziej, że zabrzan czeka trudny, wyjazdowy mecz w Szczecinie. Niestety do Legionowa pojedziemy osłabieni, ale o tym już trener Krzysztof Przybylski >