Zaznacz stronę

W dniu 16.11.2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Ryszarda Matuszaka przy ulicy Wita Stwosza 1 w Głogowie podczas meczu KS SPR Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock przeprowadzona została zbiórka publiczna pod patronatem Fundacji ,,Złotowianka” na rzecz Nadii Śmigaj.
Zebrane środki w kwocie 1233,53 zł przekazana zostaną w całości na leczenie i rehabilitację podopiecznego. Zbiórka odbyła się na mocy decyzji MAC nr 105/2014 z dnia 25.01.2014.
W trakcie przerwy odbyła się również licytacja koszulki KS SPR Chrobry Głogów z podpisami zawodników – foto z licytacji u góry. Godny podziwu darczyńca wylicytował ją na kwotę 350zł!
Organizatorzy w imieniu Nadii i jej rodziców pragną gorąco podziękować Klubowi Sportowemu SPR „Chrobry” sp. z o. o. oraz wszystkim kibicom, którzy tak wspaniale zareagowali na naszą akcję. Zebrana kwota z kwesty i licytacji pokryje koszty około trzytygodniowej rehabilitacji . Bardzo dziękujemy!!!
Jednocześnie pragniemy poinformować , że istnieje możliwość dalszego wspierania leczenia i rehabilitacji Nadii a wszelkie informacje można uzyskać na stronie: 
www.niesamowityswiatnadii.blogspot.com
Jeszcze raz bardzo dziękujemy !
Organizatorzy kwesty pod patronatem fundacji ,,Złotowianka”
oraz rodzice Karina i Grzegorz Śmigaj