[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]MMTS Kwidzyn – KS SPR Chrobry Głogów 34:27 (17:14)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek 2, Witkowski, Mochocki, Gujski, Tylutki 3, Babicz 7, Kandora 2, Kubała 5, Bąk 6, Świątek 2

Siedem, a może nawet osiem bramek będziemy musieli odrobić w sobotnim meczu w Głogowie, aby zakończyć sezon na siódmym miejscu. W Kwidzynie Chrobry zagrał mocno okrojonym składem. Przez ponad dwadzieścia minut mecz był „na styku”, dobrze radziliśmy sobie z faworyzowanym przeciwnikiem i dopiero końcówka pierwszej części meczu przyniosła gospodarzom trzy bramki przewagi.
Drugą część meczu Chrobry rozpoczął od mocnego uderzenia – po bramkach Kandory, dwóch Babicza i Bąka był remis. Goście szybko odpowiedzieli także czterema trafieniami i znów wyszli na prowadzenie. Mecz nieco się wyrównał, a świetny okres gry w naszym zespole zaliczył Kubała, rzucając cztery bramki. Niestety przez następne pięć minut nie trafiliśmy ani razu, tracąc sześć bramek. Na Na osiem minut przed końcem meczu gospodarze prowadzili dziewięcioma trafieniami i mimo, iż w końcówce Chrobry zerwał się do walki, nie starczyło czasu ani też sił, na znaczniejsze zmniejszenie przegranej.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=sZSaO56-DyA&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]