Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn | Głogów • 28.02.2015 – godz. 18.00

Chyba dobrze, że gramy tak szybko po środowej porażce. Z jednej strony nie będzie zbyt wiele czasu na rozpamiętywanie meczu, który z naszej historii chcielibyśmy wymazać, z drugiej będzie to dla nas szansa na pokazanie, że Chrobry to dobry zespół i potrafi wygrywać.
Głogowianie po środowym meczu są co prawda nieco zmęczeni – odczuwają trudy spotkanie, ale też długiej podróży, ale jak mówi trener Krzysztof Przybylski: – Mimo wszystko atmosfera jest dobra, a nastroje bojowe. W sobotę damy z siebie wszystko, aby rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.
Po powrocie z Puław Chrobry spotkał się w czwartkowe popołudnie na lekkim rozruchu. W piątkowe południe zespół już normalnie trenował. Co cieszy ekipa Chrobrego wróciła ze środowego meczu bez kontuzji i w sobotę stawi się na Wta Stwosza w niemal pełnym składzie.
W pierwszej części sezonu górą był MMTS. W Kwidzynie przegraliśmy wysoko. Po 16-kolejkach to jednak my znajdujemy się wyżej w superligowej tabeli. Goście tracą do nas 3 pkt. i dobrze by było, aby ta różnica się nie zmniejszyła, a powiększyła!
Do zobaczenia o 18.00 w hali im. R. Matuszaka. Pamiętajcie o konkursie w przerwie meczu – do wygrania doskonała drukarka atramentowa ufundowana przez Klub.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]