[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS SPR Chrobry Głogów 24:30 (11:15)
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 4, Świtała 6, Sadowski 1, Bąk 4, Babicz 7, Tylutki 4, Kandora 1, Kubała 2, Jurecki 1

20150828_200352

Do Ostrowa pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie – dwóch bramkarzy i dziewięciu zawodników z pola… Wbrew pozorom nie było to łatwe spotkanie. Podopieczni trenera Przybylskiego zagrali bardzo ambitnie i wysoko zawiesili Chrobremu poprzeczkę. Potrzebowaliśmy kilkunastu minut, aby dobrze się rozpędzić i wejść w swój rytm gry. Inna sprawa jest taka, że gospodarze dysponowali dłuższą ławką zawodników.
Chrobry zaczął budować przewagę od 17 minuty meczu, zaczęliśmy lepiej grać w obronie, w bramce świetnie spisywał się Kapela, która został MVP spotkania, świetny okres gry miał też Miszka, który trafił trzy razy do bramki Ostrovi.
W drugiej części meczu Chrobry kontrolował sytuację, zobaczyliśmy kilka ładnych akcji w ataku, dobrze pracowała obrona. Mecz wygrany, bo przecież innego rozwiązania się nie spodziewaliśmy. Teraz czekamy na pierwszy ligowy pojedynek w Opolu i przede wszystkim na powrót kontuzowanych zawodników – z Gwardią zagrają już Rosiński i Płócienniczak, nieco dłużej potrwa rehabilitacja Gujskiego i Biegaja.
Materiał wideo z meczu >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”http://youtu.be/KPRT1pnuQt0″][/vc_column][/vc_row]