PGE Stal Mielec – KS SPR Chrobry Głogów 33:22 (19:9)
Chrobry: Kapela, Piskorski | Bednarek 2, Witkowski, Płócienniczak 2, Świtała 3, Mochocki 3, Łucak 4, Płaczek, Biegaj, Prakapenia 1, Kubała 1, Świątek 3, Gregor
Stal: Janyst 5, Sobut 2, Szpera 4, Pribanic 4, Gliński 5, Kostrzewa 13

Po sobotnim meczu w Mielcu nasze szanse na grę o 5. miejsce są niestety małe. Gospodarze wzięli wysoki rewanż za trzy przegrane w tym sezonie mecze, a dodatkowo zapewnili sobie 11-bramkową przewagę przed rewanżem w Głogowie. A grając tak słabo jak właśnie w Mielcu, tak dużą przewagę będzie nam niezwykle ciężko odrobić.
W Mielcu zagraliśmy źle w obronie, co gospodarze wykorzystywali bez zmrużenia oka, nie lepiej szło nam także w ataku. Właściwie mecz skończył się dla Chrobrego już po 11. minutach gry. Było 6:6 i od tego momentu grali już tylko gospodarze. Przez kolejne 19 minut trafiliśmy do bramki Stali jedynie 3 razy…