Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – PGE Stal Mielec 24:29 (11:12)
Chrobry: Stachera, Kapela | Bednarek 4, Witkowski 2, Płócienniczak 2, Mochocki 7, Gujski 1, Tylutki 2, Babicz 2, Kandora, Bąk, Świątek 4
Stal: Nebojsa, Lipka | Wilk 7, Krieger 1, Sobut 7, Obiała 7, Gudz 1, Krzysztofiak 3, Chodara 3

Po tym meczu to Stal jest bliższa walki o 5. miejsce. Nasi dzisiejsi goście mają 5 bramek przewagi i atut własnej hali w rewanżowym pojedynku, który za tydzień rozegrany zostanie w Mielcu.
Początek pojedynku nie zapowiadał tak wysokiej przegranej Chrobrego. Po 11. minutach gry prowadziliśmy 6:2 i inicjatywa należała do nas. Ale jeszcze wtedy graliśmy skutecznie. W naszej bramce szalał Stachera i wszystko zapowiadało się optymistycznie. Goście doprowadzili do remisu w 24. minucie i do końca pierwszej części gra była wyrównana.

IMG_9530

Przy wyniku 11:12 wszystko zaczynało się właściwie od nowa i na kolejne 30 minut patrzyliśmy z nadzieją. Ale ta nadzieja gasła niestety z minuty na minutę. Chrobry raził nieskutecznością, a w bramce gości swoje przysłowiowe „pięć minut” miał Lipka. Szkoda tylko, że nie było to dosłownie pięć minut, bo wtedy wynik tego meczu mógłby być inny… Inicjatywę przejęła Stal i przy naszej nieskuteczności i także słabszej grze w defensywie, powoli budowała przewagę. Chrobry nie był w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W ostatnich minutach zmniejszył nieco skalę porażki.
Oba zespoły zagrały dzisiaj w mocno okrojonym składzie – trener Noch wpisał do protokołu 10 zawodników (zagrało 9), trener Przybylski 12. Na nasze usprawiedliwienie zaznaczyć trzeba, że graliśmy dzisiaj bez nominalnych skrzydłowych – przez większą część spotkania na lewej stronie grał Bednarek, na przeciwnym skrzydle Świątek. I niestety wszystko wskazuje na to, że w podobnym, jak nie mniejszym składzie pojedziemy do Mielca.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=d91UWwAsq9s&feature=youtu.be”][/vc_column][/vc_row]