Zaznacz stronę

KS SPR Chrobry Głogów oraz kibice głogowskich piłkarzy ręcznych włączają się do pomocy w zbiórce funduszy na leczenie małego Jasia!

JAŚ WALOS urodził się w Głogowie, w marcu br. . Chłopiec nie ma kości piszczelowych w obu nóżkach, ma stopy końsko-szpotawe oraz skręcone prawe kolanko. W Polsce lekarze proponują wyłącznie amputację obu nóżek i protezy lub wózek inwalidzki. Jest jednak szansa na uratowanie nóżek i normalne życie. Taką szansę daje dr Dror Paley z USA, światowej sławy chirurg-ortopeda, który podejmuje się takich operacji na małych pacjentach. Przez 25 lat swojej praktyki lekarskiej wyleczył ponad 100 podobnych przypadków. Koszt takiej operacji oraz dalsze leczenie i rehabilitacja to 800 000 PLN.


jan-walos

Jak chcemy pomóc? 

Na najbliższym meczu ligowym tj. 15.09.2013 planujemy zbiórkę plastikowych nakrętek. Akcja ich zbierania to łączenie ekologii z pożytecznym. Zbierając je dla Jasia, pomożemy aby szedł przez życie na własnych nóżkach. Wystarczy zbierać plastikowe nakrętki po artykułach spożywczych np. napojach, kawie, artykułach chemicznych, takich jak środki czyszczące, kosmetyki… etc.

Przeprowadzimy licytację koszulki meczowej Hummel z podpisami zawodników i sztabu trenerskiego KS SPR Chrobry Głogów (o szczegółach poinformujemy).

Namawiamy także do dokonywania wpłat na konto Jasia. Szczegóły na stronie www.jasiuwalos.pl

Wszystkich kibiców prosimy o aktywne włączenie się do akcji. Nie bądźmy bierni i pokażmy, że mamy wielkie, handballowe serca!