Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Trenerzy rezerw SPR-u Chrobry Głogów i UKS Spartakus Zielona Góra podsumowują ligowe starcie w 3.lidze (29:29).

Piotr Sapian, trener SPR-u Chrobry Głogów: To był mecz walki. Przeciwnik młody, waleczny, dobrze grający. My zagraliśmy na swoim poziomie. Mieliśmy jednak za dużo strat i przestrzelone dwa karne, co zadecydowało o tym, że ten mecz tylko zremisowaliśmy. Sytuacja pod koniec meczu była ciężka. Nie wykorzystane okazje się zemściły. Dobrze, że Norbert zdecydował się rzucić w ostatniej sekundzie. Zawsze przypominam moim zawodnikom, że im więcej rzucamy, tym więcej szans na bramkę. To sprawiedliwy remis, ale chciałbym pochwalić przeciwników za charakter na parkiecie.

Ireneusz Łuczak, trener Spartakusa Zielona Góra: Cieszymy się z remisu, który przecież głogowianie osiągnęli w ostatniej sekundzie meczu, bo mogliśmy to spotkanie nawet wygrać. Jestem zadowolony, bo w drużynie mieliśmy jednego seniora. Pozostali to juniorzy, którzy szkolą się, bo za rok będziemy walczyć właśnie w tej kategorii wiekowej. Teraz zgłosiliśmy zespół do trzeciej ligi dolnośląskiej, bo mogą się chłopaki ograć. Z tygodnia na tydzień grają coraz lepiej. Urwać punkty Chrobremu-tylko się cieszyć. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]