[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin 34:29 (16:14)
Chrobry: Stachera, Kapela | Kaczmarek 4, Bednarek 2, Witkowski 1, Płócienniczak 1, Gujski 2, Mochocki 1, Tylutki 3, Biegaj, babicz 3, Kandora 4, Kubała 5, Bąk 4, Świątek 2, Norbert Buda 2
Zagłębie: Paluch 6, Prosiek i Halibegovic po 4, Michałów, Gumiński i Czuwara po 3,  Szymyślik 2, Przysiek, Kużdeba i Nowakowski  po 1

Nie tylko w meczach ligowych, ale też i kontrolnych Chrobry górą nad Zagłębiem. W czwartkowym starciu wyrównana była tylko pierwsza połowa spotkania. Oba zespoły grały równo, a gospodarze jeśli wychodzili na prowadzenie to jedynie dwoma trafieniami.

kapelaIMG_7252

Po przerwie nie byliśmy zbyt gościnni – Chrobry zaczął bardzo dobrze, od czterech szybkich bramek, które dały nam 5-bramkowe prowadzenie. W naszej bramce świetnie spisywał się Kapela – w 49′ efektownie obronił rzut karny wykonywany przez Halibegovica (patrz foto powyżej), a w pierwszej części meczu naszą bramkę murował Stachera. Chrobry grał dobre zawody w obronie, goście musieli się sporo napracować, aby dojść do sytuacji rzutowej. W ataku, choć nie ustrzegliśmy się kilku błędów, prezentowaliśmy się równie dobrze. Pograły skrzydła, kilka bramek rzuciliśmy z koła. Widać było zgranie i konsekwencję w ataku pozycyjnym. Miło bylo popatrzeć na tak grającego Chrobrego i teraz pozostało nam czekać do meczów ligowych i trzymać kciuki, abyśmy grali w nich równie dobrze, a może nawet lepiej, jak w dzisiejszym sparingu![/vc_column_text][vc_video title=”Rozmowa z trenerem K. Przybylskim” link=”http://youtu.be/BA_R35h_Iig”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_facebook type=”button_count”][/vc_column][/vc_row]