Zaznacz stronę

Gaz-System Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów | Szczecin – 14.09.2014 • godz. 18.00

W poprzednim sezonie w drugiej kolejce naszym przeciwnikiem była Pogoń. Mecz rozgrywany był w Głogowie i nie wspominamy go dobrze! Jak będziemy wspominać niedzielny, drugi w tym sezonie pojedynek w którym wyjazdowo zmierzymy się również z Pogonią? Tego dowiemy się w niedzielny wieczór. Przed meczem wiemy tyle, że Chrobry jedzie do Szczecina bez Gujskiego. Trener Przybylski nie zabierze też Łucaka, Kubały i Bąka. Udało się natomiast załatwić wszystkie formalności i w Chrobrym może grać już Kaczmarek.
Będzie to dla nas niezwykle trudna przeprawa, znacznie trudniejsza, od meczu otwarcia z Zagłębiem. Faworytem spotkania są gospodarze. Będzie to drugie z rzędu spotkanie szczecinian rozgrywane w domu i z pewnością ich apetyty na punkty są ogromne. Bliscy ich zdobycia byli przed tygodniem, kiedy to zagrali bardzo dobre spotkanie z Vive.
Ale który z zespołów nie ma apetytu na punkty w każdym meczu?! My też go mamy i bez dwóch zdań o nie powalczymy! Chrobry zagrał dobry mecz z Zagłębiem pewnie zdobywając jakże cenne punkty. Mamy wiele więcej atutów, aniżeli rok wcześniej, aby powalczyć o wygraną. To będzie ciekawy i zacięty mecz. Oby po 60-minutach walki dwa punkty pojechały do Głogowa!
Rozmowa z trenerem Krzysztofem Przybylskim (nagranie z czwartkowego, popołudniowego treningu) >