Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Górnik Zabrze – KS SPR Chrobry Głogów 19:25 (10:14)
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 7, Płócienniczak 1, Śwtała 1, Sadowski 1, Bąk 4, Tylutki 5, Kandora, Jurecki 2

Do Głogowa wracamy z dwoma punktami i przede wszystkim w doskonałych nastrojach. Ten mecz kosztował nas dużo wysiłku, włożyliśmy w niego całe serce. W Zabrzu Chrobry zagrał świetne zawody, wygrał wysoko i zasłużenie.
Może nasza gra nie była doskonała, zdarzały się przestoje i głupie błędy. Ale w tym meczu zagraliśmy mądrze i wiele akcji Chrobrego mogło cieszyć oko. Świetnie dzisiaj zagrali nasi rozgrywający! Tylutki – Babicz – Bąk zdobyli razem 13 bramek. Szczególne słowa pochwały należą się Ignacemu, który mimo młodego wieku pokazał klasę nie tylko zdobywając bramki, ale też zaliczając kilka świetnych asyst. Na prawym skrzydle robił co chciał Miszka, który dziurawił bramkę gospodarzy 7 razy.

IMG_0739

W naszej bramce szalał Stachera, a w końcówce meczu świetną zmianę dał Kapela. W momentach kiedy nam nie szło, kiedy wydawało się, że Górnik wyrówna Michał zamurował bramkę, złapaliśmy wiatr w żagle i dorzuciliśmy kilka bramek nie pozostawiając złudzeń, który zespół zasłużył na wygraną. Oczywiście nie byłoby tego zwycięstwa, gdyby nie dobra gra Chrobrego w defensywie! Graliśmy uważnie, czujnie, po prostu byliśmy zespołem. Wyciągnęliśmy wnioski z meczu w Opolu i nie popełniliśmy takich błędów, jak w meczu z Gwardią. Cieszymy się ogromnie, ale teraz już myślimy o sobotnim meczu z Pogonią Szczecin.
To zwycięstwo dedykujemy Tomkowi Rosińskiemu – Tomek trzymaj się – jesteśmy z Tobą![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”http://youtu.be/VlsMgY6kzq8″][/vc_column][/vc_row]