Pierwszy sparing Chrobry z pewnością może zaliczyć do udanych. Pokonujemy WKS Śląsk Wrocław 36:16 (15:9)
Głogowianie dobrze rozpoczęli mecz i dominowali na parkiecie od samego początku. Dobra gra głogowian w obronie uniemożliwiała wrocławianom zdobywanie bramek. Swoje dołożyli bramkarze i WKS nie mógł rozwinąć skrzydeł. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:19. Drugą część spotkania gospodarze również rozegrali pod swoje dyktando i z każdą minutą powiększali przewagę, ostatecznie wygrywając aż dwudziestoma trafieniami.
Najwięcej bramek w meczu rzucili: Sebastian Ziemiński dla WKS Śląsk Wrocław – 4, a dla Chrobrego Bartosz Skiba – 5.
Chrobry Głogów – WKS Śląsk Wrocław 36:16 (15:9)
Chrobry: Stachera, Dereviankin,– Dadej 4, Grabowski 4, Zdobylak 2, Warmijak, Klinger 1,Kosznik 3, Tilte 3, Orpik 3, Jamioł 3, Matuszak 1, Styrcz 3, Paterek 4, Skiba 5