Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]1 kolejka – 5 września 2015
PE Gwardia Opole – KS SPR Chrobry Głogów

13 lipca rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu, po niemal dwóch miesiącach przyszła pora na pierwszy sprawdzian. W sobotę zmierzymy się z beniaminkiem PGNiG Superligi Mężczyzn – PE Gwardią Opole.
Gwardię pamiętamy dobrze z sezonu 2013/2014, kiedy to zespół z Opola zdobył z Chrobrym komplet punktów. Minęły dwa lata, oba zespoły dość znacznie się zmieniły, a my w tym sezonie nie wyobrażamy sobie, aby nie wygrać obu meczów z beniaminkiem. Może i jesteśmy faworytem, ale zwycięstwo osiąga się walką i zaangażowaniem, a nie na papierze. Chrobrego stać na wygraną, jesteśmy mocną ekipą, ale jak mówi trener Zembrzuski musimy zagrać z zimną głową i gorącym sercem! Do Opola Chrobry pojedzie bez kontuzjowanych Gujskiego i Biegaja. Pozostali zawodnicy, mimo różnych drobnych urazów, są gotowi do gry.
Do Opola pojedziemy walczyć i jeszcze raz walczyć! Chcemy wrócić z wygraną, bo pracowaliśmy właśnie po to, aby wygrywać. Bądźcie z nami, nawet jak nie możecie pojechać do Opola! Zaczynamy o 18.00. Razem!
CHROBRY![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”http://youtu.be/2kHRDt6CYF0″][/vc_column][/vc_row]