Zaznacz stronę

KS Vive Tauron Kielce – KS SPR Chrobry Głogów | Kielce • 19.11.2014 godz. 18.30

Graliśmy już z brązowymi i srebrnymi medalistami MP, w środę pora zmierzyć się z aktualnymi Mistrzami. Mecz w Kielcach rozpocznie się o godz. 18.30 i będzie dla naszych chłopaków równie trudny, co dwa wcześniejsze. Tym bardziej, że czasu na regenerację sił po niedzielnym starciu z Wisłą za wiele nie było. Ale i Vive ma mocno zapełniony meczowy kalendarz i czasu na odpoczynek równie niewiele.
Jak powiedział przed niedzielnym meczem z Wisłą trener Przybylski, Chrobry przystępuje do każdego meczu, aby go wygrać. Inaczej przecież być nie może i z pewnością środowe spotkanie chłopaki ogromnie chcieliby wygrać. Faworytem meczu, i to zdecydowanym jest jednak drużyna gospodarzy, która nie zanotowała porażki w Superlidze, ale nie przegrała też meczu w Lidze Mistrzów. Gospodarze są bez wątpienia o kilka dużych kroków przed pozostałymi zespołami Superligi i wygląda na to, że i w tym sezonie nikt nie jest w stanie zagrozić ich dominacji. Ale przecież mecz z takim zespołem można doskonale wykorzystać, bo jeśli się uczyć, to właśnie od najlepszych. Trzymajmy kciuki za chłopaków, za to, aby pokazali się w Kielcach z jak najlepszej strony, aby sprawili niespodziankę!
Chrobry wyrusza do Kielc w środowy poranek. W ekipie trenera Przybylskiego, w porównaniu ze składem niedzielnym, zabraknie Łukasza Kandory, który pauzuje z uwagi na drobną kontuzję.