Zaznacz stronę

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Orlen Wisła Płock – KS SPR Chrobry Głogów | Płock • 17.03.2015 – godz. 18.00

Jeszcze przed chwilą emocjonowaliśmy się meczem z Górnikiem, a już we wtorkowy wieczór zagramy w Płocku. Czasu na odpoczynek, czy też jakieś specjalne przygotowania do tego meczu nie było zbyt wiele. Ale obie drużyny znają się bardzo dobrze i wiedzą o sobie sporo. Wisła, jako gospodarz i faworyt bez wątpienia nie myśli o innym wyniku, jak tylko o wygranej. Co prawda wiślacy w ostatniej kolejce ligowej przegrali nieznacznie z Vive, ale mogą pochwalić się nie lada wyczynem – w Lidze Mistrzów wysoko rozprawili się z Vardarem Skopje i są o krok od ćwierćfinału rozgrywek.
Nam ostatnie mecze nie kojarzą się dobrze, bo po prostu wyniki były kiepskie. Optymizmem napawa świetna, mocna gra w defensywie w meczu z Zabrzem i choć twarda, dobra obrona to klucz do wygranej w każdym meczu, to jeszcze trzeba skutecznie atakować. Z tym było dużo gorzej, ale przecież w następnym meczu może być dużo lepiej!
W tym sezonie byliśmy o krok od ogrania wicemistrzów Polski. Przez 50-minut meczu w Głogowie graliśmy z Orlenem, jak równy z równym. O porażce przesądziła końcówka meczu.
Tak! W Płocku będzie trudniej o taki przebieg gry. Ale to jest przecież sport, piłka jest okrągła i wszystko się zdarzyć może! Przecież nie jedziemy do Płocka, aby wyjść na parkiet i przegrać. Zagramy w takim samym składzie, jak w ostatnim meczu z Górnikiem. Jedziemy walczyć i spróbować wygrać, bo niby dlaczego nie…?![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]