[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 26:27 (14:12)
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka, Płócienniczak 5, Sadowski 4, Bąk 1, Babicz 3, Tylutki 3, Sobut, Biegaj 4, Kandora, Kubała 2, Jurecki 4

Powtarza się historia z meczu z Pogonią. Przegrywamy jedną bramką i znów musimy czekać na zwycięstwo we własnej hali do następnego meczu. Dzisiaj Chrobry walczył, ale jednak za mało, bo dwa punkty pojechały do Kwidzyna. Nieco lepiej wyglądała nasza gra w ataku, ale niestety słabo dzisiaj wypadliśmy w defensywie. Zdobywanie bramek przychodziło gościom zbyt łatwo. Trafiali z każdej pozycji, przegrywaliśmy grę w przewadze, a już najbardziej możemy wstydzić się ostatniej bramki zdobytej przez MMTS. Goście grali w osłabieniu, Chrobry wyszedł wysoko w obronie, po kilku podaniach Nogowski minął naszą obronę i w sytuacji sam na sam pokonał Stacherę.
IMG_5172

Spotkanie rozpoczęło się imponująco, tempo było iście ekspresowe, a kibice obejrzeli sporo naprawdę ładnych akcji i bramek z obu stron. Chrobry grał fajną i przede wszystkim skuteczną piłkę, bramki zdobywali Tylutki, Sadowski, Biegaj, Babicz. Po kilkunastu minutach gry lekką przewagę osiągnął Kwidzyn, jedno-dwubramkowe prowadzenie gości utrzymywało się do 28-minuty. Wtedy Chrobry przyspieszył i trafił trzy razy z rzędu. Do szatni schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem.
W drugiej części gry Chrobry nie potrafił rozwinąć skrzydeł, brakowało skuteczności, zimnej głowy i gry w obronie, do jakiej zespół przyzywczaił nas w poprzednich meczach. MMTS zbudował 2-3 bramkową przewagę i skutecznie jej bronił. Pod koniec meczu głogowianie odrobili starty do jednej bramki, ale było już za mało czasu, aby trafić na remis.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/V_4pdwQoYQ0″][/vc_column][/vc_row]