[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]7-kolejka
KS SPR Chrobry Głogów – KS Azoty Puławy 26:35 (13:19)
Chrobry: Stachera, Kapela – Płócienniczak, Sadowski 2, Bąk, Babicz 2, Gujski 2, Tylutki 1, Sobut 2, Kandora 3, Kubała 3, Jurecki 2, Świtała 9

Azoty wyjeżdżają z Głogowa z punktami. Chrobry powalczył, jednak graliśmy nierówno. Goście szybko objęcie po bramce Jureckiego. Azoty bombardowały naszą bramkę z drugiej linii i choć kilka udanych interwencji zaliczył Stachera, to mieliśmy problemy w grze defensywnej z rozgrywającymi gości. Prce bez większych problemów trafił w pierwszej części jeszcze cztery raz. W Chrobrym dobre zawody rozgrywał Świtała – kapitan Chrobrego trafiał ze skrzydła, skutecznie egzekwował też rzuty karne.
IMG_6649DSC_0543 DSC_0565
Drugą część meczu Chrobry rozpoczynał z 6-bramkową stratą. Mecz nie był jeszcze przegrany, ale z tak dobrze grającymi Azotami należało zagrać dużo skuteczniej w ataku i agresywniej w obronie. Chrobry rozpoczął jednak słabo – Sobol i Prce trafili po dwa razy, dla nas w tym czasie dwa razy rzucił Kandora. Chrobry świetnie zagrał od 45-minuty… ostra obrona i świetna postawa Kapeli sprawiły, że wyprowadzaliśmy kontrataki i zdobyliśmy cztery bramki z rzędu. W 48-minucie było 23-31. Azoty pozbierały się jednak szybko i choć do ostatniego gwizdka gra była wyrównana, to Chrobry nie był już w stanie zmienić losów spotkania.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/ga7Vk8Yp8ZQ”][/vc_column][/vc_row]